Національна спілка краєзнавців України

Закарпатська обласна організація
Заснована у 2013 році

Новини та події

Участь в урочистому прийомі

6 вересня 2017 року, на запрошення Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Мірослава Мойжіти і Почесного консула Словацької Республіки у Великому Березному Олега Адамчука, голова правління Закарпатської обласної організації НСКУ, заступник директора з наукової роботи Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького М. В. Делеган взяв участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята Словацької Республіки – Дня Конституції. Прийом відбувся в ресторані «Дельфін» у м. Ужгороді.

 

 М. В. Делеган запросив нещодавно призначеного на посаду Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді  М. Мойжіту відвідати музей. Запрошення було прийняте. Одночасно Генеральний консул інформував про погодження ним на рівні Міністерства закордонних справ Словацької Республіки питання щодо проведення у замку у 2018 році міжнародної виставки видань про Підкарпатську Русь з нагоди 100-річчя утворення першої Чехословацької Республіки. Як відомо, Підкарпатська Русь була складовою частиною зазначеного державного формування.

На прийомі також відбулася зустріч М. В. Делегана з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павлом Пешеком, який з вдячністю прийняв запрошення відвідати музей. Як відомо, П. Пешек призначений на посаду Генерального консула Чеської Республіки у Львові рівно рік тому.  

 

Журнал Краєзнавство